Úvod » Hlášení závad

Hlášení závad

Nahlásit novou závadu

#571 ODPADY u kontejnerů komunálního odpadu (vyřešená) Hlášeno dne: 30.01.2024 Adresa: Marie Majerové 2229, Litoměřice, 412 01, Litoměřice Popis: Návoz stavebního materiálu stavebníky

#374 Vandalismus. Zničená gumová prolézačka pro dědi (v řešení) Hlášeno dne: 09.11.2023 Adresa: U Potoka, Litoměřice, Litoměřice Popis: Vandalismus. Zničená gumová prolézačka pro dědi. Utržené rohy dětské prolézačky.

#342 Rozbitá lavička (vyřešená) Hlášeno dne: 26.10.2023 Adresa: Na Valech, Litoměřice, Litoměřice Popis: Ztrouchnivělá prkna na lavičce

#219 Pitko - autobusové nádraží (vyřešená) Hlášeno dne: 24.07.2023 Adresa: Předměstí, Litoměřice, Litoměřice Popis: Nefunkční pitko na autobusovém nádraží. Za opravu děkuji.

Legenda: nová v řešení vyřešená delegovaná (nepřísluší) vyřešená (archiv)

Centrum města

O úklid centra města Litoměřice se stará externí společnost.

Přesný seznam ulic a popis činností a kontakty naleznete zde.

Děkujeme za pochopení, že hlášení nepořádku v této lokalitě provedete přímo externí společnosti.

více Zavřít

Přejít na stranu: « 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29