Úvod » Hlášení závad

#597 Nefunkční konstrukce na šňůry

Hlášeno dne: 11.02.2024

Adresa: Škroupova 1861/10, Litoměřice, 412 01, Litoměřice

Popis: Po vytvroření spojovacího chodníků mezi ul. Škroupova a Sámova zbyla jediná konstrukce na v...

Fotografie

v řešení
Legenda: nová v řešení vyřešená delegovaná (nepřísluší) vyřešená (archiv)