Úvod » Hlášení závad

#917 Uvolněná dlažba

Hlášeno dne: 10.07.2024

Adresa: Wintrova, Litoměřice, Litoměřice

Popis: Poškozený chodník na začátku Masarykovy ul. na 2 místech u řeznictví. U toho jednoho zřejm...

Datum vyřešení: 12.07.2024

vyřešená
Legenda: nová v řešení vyřešená delegovaná (nepřísluší) vyřešená (archiv)