Úvod » Hlášení závad

#918 Nepořádek.

Hlášeno dne: 10.07.2024

Adresa: Alfonse Muchy, Litoměřice, Litoměřice

Popis: Nepořádek v místě kontejnerů na odpad, prosím o uklizení, děkuji....

Datum vyřešení: 16.07.2024

vyřešená
Legenda: nová v řešení vyřešená delegovaná (nepřísluší) vyřešená (archiv)