Úvod » Hlášení závad

#919 ulomená dopravní značka

Hlášeno dne: 11.07.2024

Adresa: Dalimilova

Popis: ulomená dopravní značka u zastávky autobusu v Dalimilově ulici...

Fotografie

Mapu nelze zobrazit, chybí GPS souřadnice.
delegovaná
Legenda: nová v řešení vyřešená delegovaná (nepřísluší) vyřešená (archiv)