Úvod » Hlášení závad

Hlášení závad

Nahlásit novou závadu

#342 Rozbitá lavička (v řešení) Hlášeno dne: 26.10.2023 Adresa: Na Valech, Litoměřice, Litoměřice Popis: Ztrouchnivělá prkna na lavičce

#312 Basketbalové hřiště (v řešení) Hlášeno dne: 03.10.2023 Adresa: Kosmonautů, Litoměřice, Litoměřice Popis: Na basketbalovém hřišti je utržená jedna obroučka z basket. koše

#300 Dlažba (v řešení) Hlášeno dne: 26.09.2023 Adresa: Dukelská 1855/10, Litoměřice, 412 01, Litoměřice Popis: Totálně zvlněná dlažba, po ktere se nedá chodit.

#260 zeleň přes půl chodníku (nová) Hlášeno dne: 13.09.2023 Adresa: Masarykova, Litoměřice, Litoměřice Popis: zeleň / keř / zasahuje přes půl chodníku - kočárek sotva projede

Legenda: nová v řešení vyřešená delegovaná (nepřísluší) vyřešená (archiv)

Přejít na stranu: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15