Úvod » Hlášení závad

Hlášení závad

Nahlásit novou závadu

#342 Rozbitá lavička (v řešení) Hlášeno dne: 26.10.2023 Adresa: Na Valech, Litoměřice, Litoměřice Popis: Ztrouchnivělá prkna na lavičce

#260 zeleň přes půl chodníku (nová) Hlášeno dne: 13.09.2023 Adresa: Masarykova, Litoměřice, Litoměřice Popis: zeleň / keř / zasahuje přes půl chodníku - kočárek sotva projede

#219 Pitko - autobusové nádraží (v řešení) Hlášeno dne: 24.07.2023 Adresa: Předměstí, Litoměřice, Litoměřice Popis: Nefunkční pitko na autobusovém nádraží. Za opravu děkuji.

#131 Propadlý chodník (v řešení) Hlášeno dne: 15.05.2023 Adresa: Družstevní 38/22, Litoměřice, 412 01, Litoměřice Popis: Po kopání kabelů propadlina. Někým hlášená propadlina u domu č.p. 33 po opravě opět tu.

Legenda: nová v řešení vyřešená delegovaná (nepřísluší) vyřešená (archiv)

Přejít na stranu: « 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17